Jak nie czytam, jak czytam

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Gródku wraz z Biblioteką Szkolną przy Zespole Szkół w Gródku  oraz Gminnym Centrum Kultury w Gródku zapraszają uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, inne instytucje oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na systematyczny spadek czytelnictwa wśród dorosłych Polaków (powyżej 15 roku życia) i wykorzystanie masowej akcji do pokazania większej aktywności czytelniczej dzieci i młodzieży.

Akcja odbędzie się 8 czerwca 2018 roku o godzinie 10:00 na Placu Gminnego Centrum Kultury w Gródku, gdzie uczniowie oraz inni zainteresowani rozpoczną 5 minutowe czytanie swojej ulubionej książki. Swoją ulubioną książkę można wziąć z domu lub skorzystać ze zbiorów Biblioteki Publicznej w Gródku. Książki będą wystawione w koszykach. Następnie każdy z zaproszonych gości przeczyta fragment książki dla publiczności.

Załączniki: